• Kayıt
Hoş geldiniz, Lotobim Soru&Cevap sizelere sorularınızın, Lotobim ekibi ve diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

uygulama içinde sorun

0 oy
Merhaba, uygulama içinde bir sorun yaşıyorum sorum kure smlsyonundan tekrar smlasyonuna sayıları geçiremiyorum neden ise uygulama içindeki özel sembol yani aşağı doğru bakan 3 lü ok işareti bende mevcut değil sorun benm uygulamada mı yoksa sürümle alakalı mı yardımcı olursanız sevinirm iyi günler.
24, Ekim, 2016 Genel kategorisinde wiccanrade (230 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Merhaba;

Küre simülasyonunu çalıştırdığınızda Lotobim zaten sayıları otomatik olarak oluşturmuş olacaktır. Dolayısı ile sayıları ayrıca Küre Simülasyonuna aktarmanız gerekmez.

Yani oluşturulan her bir farklı simülasyon, farklı algoritmalar kullanarak sayılar üretmiş olur.

Dilerseniz, ekranın sol tarafındaki siyah renkli KAYDET simgesine  tıklayarak; o hafta oynayacağınız sayıların içerisine ürettiğiniz sayıları kaydedebilirsiniz. Bu şekilde çekiliş yapıldığında, o hafta kaydedilen sayıların kaç bildiğini Lotobim sizin için otomatik olarak filtreleyecektir. Birden fazla yöntemle sayı üretip, ürettiğiniz sayıları bu şekilde birleştirebilirsiniz. Eğer ürettiğiniz sayıları ayrı bir isimle kaydetmek istiyorsanız; kırmızı renkli Kaydet simgesini kullanınız. Böylece aynı sayıları her haftaki çekiliş için ayrı ayrı ekrana getirip sonra siyah Kaydet simgesi ile; O haftanın çekilişi adı ile kaydedebilirsiniz.

Ayrıca Lotobim in daha önce youtube da kaydedilmiş videolarına göz atmanızı öneririm.

https://www.youtube.com/channel/UC5UhsrJGR2GZdwsnBqn_5xA

Bol şanslar.
24, Ekim, 2016 lotobim (1,390 puan) tarafından cevaplandı
24, Ekim, 2016 lotobim tarafından seçilmiş