• Kayıt
Hoş geldiniz, Lotobim Soru&Cevap sizelere sorularınızın, Lotobim ekibi ve diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

merhaba iyi çalışmalar

0 oy
merhaba öncelikle iyi çalışamalar dilerim, benim sorum şu olacaktı yeni üye olanlar ve lotobim prgramını kullanmak daha iyi anlamak ve ücretli olan bölümler neden 15 günlük kullanım süreci adı altında değildir, bu şekilde bu programı kullanmak ve anlamak güç aynı zamanda sizin açınızdanda dez avantaj olduğunu düşünüyorum. programı sevmek onu kullanmak için bazı özelliklerin 15 yada 1 haftalık bir ücretsiz kullanım süreci olmalı bu süre zarfında ise bizde programı anlamış az çok çözmüş oluruz syg.
20, Ekim, 2016 Genel kategorisinde wiccanrade (230 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy
Merhaba,

Ne yazık ki uzun süredir Lotobim üzerinde yenilemeler yapmıyoruz. Milli Piyango İdaresince TRT deki canlı yayın iptali kararından sonra özellikle internet medyasında çok miktarda çıkan "şaibe" paylaşımlarının ardırdan bu şekilde bir karar almak zorunda kaldık.  Son dönemlerde MPİ nin kendi sitesinde yaptığı canlı yayının ise bizleri ikna etmekten öte göstermelik olduğunu düşünmekteyiz.

Yinede Lotobim e göstermiş olduğunuz ilgi ve önerileriniz için çok teşekkür ederiz.

Hediye olarak size tam sürüm özellikli bir lisansı (mail adresinize) yolladık. Güle güle kullanın.

Saygılar.

Uğur
21, Ekim, 2016 lotobim (1,390 puan) tarafından cevaplandı
21, Ekim, 2016 lotobim tarafından düzenlendi