Lotobim Nedir?

Lotobim, "Sayısal Loto" da sayı üretmek için kullanabileceğiniz benzersiz özelliklere sahip bir sayı üretme motorudur. Lotobim ile ürettiğiniz sayıları filtreleyebilir, kaydedebilir, sayısal loto kuponuna yazdırabilir ve bir sonraki hafta kaydettiğiniz sayıların kaç tuttuğunu öğrenebilirsiniz!

Lotobim, bilinen bir çok programdaki standart sayı üretme tekniklerinin yanında 1997 yılından bugüne dek geliştirilmiş kendi sayı üretme yöntemlerini kullanır.

Lotobim; ürettiği sayıları standart yöntemler + kendi geliştirdiği benzersiz yöntemlerle filtrer.

Lotobim, kolay bir kullanım için tasarlanmıştır. Kullanıcısını yormaz.

Lotobim, sahip olduğu sayı üretme yöntemleri açısından görebileceğiniz "en hızlı" programdır. Lotobim 'in hız farkını özellikle "Banko Tahmin" ve "Seçimli Tahmin" modüllerini inceleyerek diğer programlarla kıyaslayabilirsiniz! "Küre Simülasyonu", "Tekrar Simülasyonu" ve "Çark Simülasyonu" modüllerinde bilgisayarınızın işlemci, hafıza ve disk kapasitesi maksimum seviyede kullanılarak simülasyon hesaplamaları yapıldığından hesaplama süresinin özellikle uzayabileceğini lütfen dikkate alınız!

Lotobim standart olarak 12 farklı filtreleme yöntemi ile sunar. Ayrıca kullanıcının bütçesinin yetersiz olduğu durumlar için 3 farklı basit filtreleme yöntemi daha mevcuttur : "5 çıkma durumuna göre filtre", "4 çıkma durumuna göre filtre", "3 çıkma durumuna göre filtre". Ek olarak, her sayı üretme yöntemi için kullanılabilecek kullanıcı tanımlı "Özel Filtre" mevcuttur.

Lotobim 'de kullanıcılar, kendi sayı gruplarına göre filtreler oluşturabilirler. Oluşturdukları her bir sayı grubunda "en az / en çok" kaç sayı çıkacağını Lotobim 'in filtre sistemine tanımlayabilirler!

Lotobim ile şu an için sadece Cumartesi günleri oynanan "Sayısal Loto 6/49" ve "Süper Loto 6/54" için sayı kombinasyonları üretebiliyorsunuz. 2014 yılı sonuna dek, Lotobim ile "Şans Topu 5+1" ve "On Numara 10/80" oyunları içinde sayı üretilmesini planlıyoruz!

loto, sayısal, sayısal loto programı, tahmin, sonuç, sonuçlar, sonuçları, çekiliş, çekilişler, çekilişleri, oyna, numara, numaralar, numaraları, tahmin, tahminler, tahminleri, tahmini, tahmın, tahmınlerı, saysal, sayılsal, saısal, sayosal, sayıl, sayıal, satısal, sayısal, sayısl, sayısak, sayılal, sonuşları, sunuşları, rakam, rakamlar, rakamları, program, programlar, programları, sayı, sayılar, sayıları, analiz, tüyo, tüyolar, sır, sırrı, 6 49, 6/49, 6-49, istatistiktik, grafik, veri, veriler, nasıl, bilir, bilirim, bilinir, bulurum, bulunur, kazanırım, kazanılır, sihir, blog, en çok, çıkan, çıkmış, çıkacak, çıkar, kim