Sakıncalar & Uyarılar

Lotobim 'i 18 yaş altındaki kişilerin kullanması yasaktır.

Lotobim, kendi sistemi içindeki yöntemlerle sayı üreten ve ürettiği sayıları yine kendi sistemi içindeki yöntemlerle filtreleyen bir sayısal loto hesaplama motorudur.

Lotobim hiç bir şekilde, kendi sistemi ile hesaplanan yada filtrelenen sayıların bir sonraki çekiliş haftasında çıkacağı garantisini vermez.

Lotobim; kullanıcılarının sayısal loto, süper loto, şanstopu, onnumara vb. oyunlardan para kazanmaları veya kaybetmeleri durumunda sorumlu değildir.

Lotobim 'in "DEMO" versiyonu kullanımı; kısıtlı özelliklere sahiptir ve ücretsizdir. DEMO içerik kapsamı herkangi bir önbildirimde bulunmadan değiştirilebilir.

Lotobim 'in "PROFESYONEL" versiyonu lisans ücreti karşılığında kullanılabilir. Profesyonel sürüm birden fazla lisanlama seviyesine sahiptir. Her bir lisanslama seviyesinin "lisanslama fiyatları" ve kapsamı Lotobim 'in sitesinde yayımlandığı gibidir. Sitede yayımlanan lisans fiyatlarında, "Yayın & Yazım" hatası bulunması nedeniye meydana gelebilecek anlaşmazlıklarda Lotobim cayma hakkını saklı tutar.

Lotobim 'in "PROFESYONEL" sürümünün "Lisanslı Kullanım Süresi" değişken zamanlamaya tabidir. Lisanslı kullanım süreleri 4/8/13/26/52 hafta aralıklarındadır. En uzun lisanslama süresi 1 yıl ( 52 Hafta ) dır. Satın alınan lisans paketinin "Kullanım Süresi" dolduğunda, kullanıcı lisans yenilemesi yapmak zorundadır. Lisans yenilemesi yapılmadığında Lotobim; DEMO olarak kısıtlı özellikleri ile kullanılmaya devam edilebilir!

"Dönemsel" olarak yada "Kampanya" kapsamında lisanslama içerikleri & fiyatları değişiklik gösterebilir. "Kampanya dönemi" fiyatları ile "Kampanya harici dönemlerde" alınan lisans bedellerine ait fiyat farklılıkları oluştuğunda iade talebi söz konusu değildir.

Lotobim; kullandığı sayı üretme, filtreleme ve istatistik yöntemlerine ait "yazılımsal / teknik / akademik / matematik" materyali paylaşım haklarını saklı tutar.

Lotobim 'e ait tüm görsel, metin, içerik ve yazılım özellikleri uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Lotobim 'e ait programsal içeriğin yada site içeriğinin kopyalanması ve tekrar üretilmesi izne tabidir.

Lotobim aktif bir internet bağlantısı olmadan kullanılamaz. Herhangi bir nedenden ötürü aktif bir internet bağlantısı bulunmamasından yada veritabanı sunucularına bağlanılamamasından dolayı Lotobim sorumlu tutulamaz.

Lotobim, düzenli ve otomatik olarak güncellenmektedir. Herhangi bir nedenden ötürü güncellenememesinden dolayı oluşabilecek kişisel zararlardan Lotobim sorumlu tutulamaz.

Lotobim; güvenlik amaçlı olarak topladığı bilgilerin istatistik ve kullanım raporlarına dair tüm kapsamı saklı tutar. Lotobim, bu bilgileri üçüncü kişi yada kurumlarla hiç bir şekilde paylaşmayacağını garanti eder.

Teknolojik sistem yenilikleri, yenilemeleri yada "İşletim Sistemi Seviyesinde" meydana gelen güncellemeler neticesinde Lotobim 'in çalışmaması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir.

Lotobimin programlama hatalarından kaynaklı olarak çalışmaması halinde kullanıcı lehine garantilidir. Bu garanti kapsamında kullanıcının programı kullanamadığı süreler, kullanıcının lisansına otomatik olarak eklenir.

Kullanıcı, program lisansını satın aldığı andan itibaren 1 ay içerisinde cayma hakkına sahiptir. Ancak program lisansının aktif olduğu andan itibaren geçen her hafta için programın "haftalık lisans tutarı" düşülerek iade yapılır. Lisansın aktif hale getirildiği an 7 günlük sürenin tamamlanmasına bakılmaksızın "ilk hafta tutarı" bedeli düşülür.

Lotobim, yasalara aykırı olarak kullanılmasından yada kullandırılmasından doğacak maddi ve yasal sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Sorumluluk yasalara aykırı olarak kullandıran kişi yada kişilere aittir.

Herhangi bir anlaşmazlık yada hak talebi durumunda Lotobim 'den talep edilecek mali sorumluluk, programa ödenen tutarı geçemez.

Lotobim programını kullanmakla yada www.lotobim.com web sitesini ziyaret etmekle bu koşulları okuyup anladığınızı kabul etmiş sayılırsınız.

loto, sayısal, sayısal loto programı, tahmin, sonuç, sonuçlar, sonuçları, çekiliş, çekilişler, çekilişleri, oyna, numara, numaralar, numaraları, tahmin, tahminler, tahminleri, tahmini, tahmın, tahmınlerı, saysal, sayılsal, saısal, sayosal, sayıl, sayıal, satısal, sayısal, sayısl, sayısak, sayılal, sonuşları, sunuşları, rakam, rakamlar, rakamları, program, programlar, programları, sayı, sayılar, sayıları, analiz, tüyo, tüyolar, sır, sırrı, 6 49, 6/49, 6-49, istatistiktik, grafik, veri, veriler, nasıl, bilir, bilirim, bilinir, bulurum, bulunur, kazanırım, kazanılır, sihir, blog, en çok, çıkan, çıkmış, çıkacak, çıkar, kim